Siuvinėtas lininis rankšluostis su užrašu

Siuvinėtas lininis rankšluostis su užrašu

45.00 €


Pasirinkite šrifta:
Pasirinkite spalvą:
max 20 simbolių Viršutinė eilutė
max 15 simbolių Apatinė eilutė

Patvirtinu, kad įvestas tekstas teisingas
Generuoti

Siuvinėtas lininis rankšluostukas su užrašu

Krikštas - svarbiausias iš septynių sakramentų, kuris nuplauna nuodėmes ir įjungia pakrikštytąjį į Bažnyčią.

Aukštos kokybės frotiniai rankšluosčiai, puikiai sugeriantys drėgmę. Papuošti šilkiniais siūlais siuvinėta juostele. 100% medvilnė.

Pasirinkite rankšluosčio spalvą ir atitinkamai siuvinėjimo siūlo spalvą, kad patitų Jums ir atitiktų Jūsų šventės stilistiką, bei spalvinę gamą.

Į tuščią laukelį įrašykite jūsų pageidaujamą testą. Pvz.: „Krikšto mamytei Jolantai nuo Jorio 2019.06.05". Jei tuščio laukelio nėra, vadinasi rankšluosčio teksto pakeisti negalima.

Galima įsigyti dviejų dydžių rankšluosčius krikštynų šventei: 50x100cm ir 70x140cm. Dydį reikia nurodyti renkantis prekę. Prekės kaina pasikeis atitinkamai pasirinkus dydį.

Savo užsakymą visada gausite supakuotą. Siuvinėti rankšluosčiai perrišami atlasine juostele, derančia prie paveikslėlio ar teksto. Supakuojami į peršviečiamą, daugkartinį maišelį.

Jei neradote Jums patinkančio rankšluosčio dizaino, spalvos, teksto ar paveikslėlio, būtinai su mumis susisiekite ir mes pasiūlysime Jums individualų dizainą, atitinkantį Jūsų lūkesčius ir poreikius.